Şuanda doğru yerdesiniz.

Firmamızın mutfağında görev alan arkadaşlarımız, firmamızın geliştirmiş olduğu projeler ve firmamız genel kuralları ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren FGR Elektrik, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2017 yılında kurulmuş olup kısa zamanda ülkemizin çeşitli şehirlerinde var olabilen bir şirket haline dönüşmüştür.

Enerji üretme ve dağıtma hikayesi ile çıkılan yolda kendini sürekli olarak yenileyerek ve geliştirerek yoluna devam etmektedir. Kuruluşundan bu yana verdiği kaliteli hizmet ve güven duygusu FGR Elektrik’i her zaman bir adım önde tutmuştur. Firma 2017 yılından beri Ankara’daki merkezinden Türkiye faaliyetlerini yürütmektedir.

FGR Elektrik, kısa sürede yaptığı işlerle hızlı bir büyüme yakalamış, bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Firma; Orta gerilim sistemleri, Güneş Enerji Santralleri, Trafo Merkezleri, Çevre ve Yol Aydınlatma Sistemleri gibi alanlarda uzman olarak hizmet vermektedir.

Ayrıca proje, keşif, şantiye alanında uzman mühendis ve teknik personelleri ile uluslar arası alanda faaliyet gösteren firmaların elektrik uygulamalarında çözüm ortağı olmak için gerekli standartları yakalamıştır. Halen Türkiye’nin çeşitli yerlerinde şantiyeleri bulunan FGR Elektrik, elektrik uygulamalarında (Elektrik iç tesisat, Zayıf akım, Yangın Algılama ve İhbar sistemi, CCTV ve Güvenlik Sistemleri, Seslendirme Sistemi, Elektrik Telekom Altyapı, Trafo, Jeneratör tesisleri) marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

  • Orta gerilim sistemleri,
  • Güneş enerji sistemleri,
  • Elektrik malzemeleri,
  • Otel, Hastane, Bina Elektrik Taahhüt İşleri
  • Trafo Merkezleri.
null

Ferhat Orhan

Genel Müdür

Başarılar ve başarısızlıklar ayrılmazdır, tıpkı madde ve kuvvet gibi.

– FGR Elektrik –